ČIŠTĚNÍ SEDACÍCH SOUPRAV A OSTATNÍHO ČALOUNĚNÉHO NÁBYTKU

Čištění koberců Praha - čištění sedaček a čalouněného nábytkuProvádíme čištění sedaček, křesel a čalouněného nábytku v Praze a okolí.
Sedací soupravy, křesla, židle, matrace, ale i ostatní čalouněný nábytek čistíme strojem KÄRCHER se speciální hlavicí na čištění těchto povrchů. Tato hlavice je speciálně uzpůsobena k tomuto jemnému a preciznímu druhu čištění, které odstraní skvrny, zažranou a zaschlou špínu, prach a veškeré pachy.
Jedná se o hloubkovou technologii na principu tvorby aktivní pěny, která je pod tlakem vháněna do čištěné plochy a následně odsávána do sběrného zásobníku stroje. Veškeré čištěné plochy jsou dokonale vyprány a svěže provoněny. Touto technologií dosahujeme nejlepšího možného výsledku.
Čištění koberců Praha


IMPREGNACE

Pokud by jste měli zájem je možné v průběhu samotného čistění přidat impregnační roztok, který celý povrch naimpregnuje. Po této impregnaci bude vaše sedačka, křeslo ale i ostatní čalouněný nábytek ochráněn před opětovným rychlým znečištěním. Tato impregnace dále usnadňuje případné opětovné čištění

 čištění matrací, sedaček a čalouněného nábytkuCENÍK:

  • čištění sedacích souprav: 99,- Kč / sedací místo
  • křeslo: 130,- Kč / ks
  • židle: 50,- Kč / ks
  • matrace 90/200: 150,- Kč
  • doprava: 200,- Kč po Praze, okolí Prahy dle dohody.
impregnace na jednu sedací soupravu o cca 6 místech: 200,- Kč

ČIŠTĚNÍ MATRACÍ

čištění matrací, sedaček a čalouněného nábytku antialergickými prostředkyČIŠTĚNÍ MATRACÍ JE SAMO O SOBĚ VELICE DŮLEŽITÉ
Málokdo ví, že matrace na kterých spíme můžeme také pravidelně čistit.
Každý člověk se potí a tento pot se postupně ukládá do našich matrací. Taktéž se do matrací ukládají zbytky kůže a tělní maz. V tomto prostředí, které nechtěně používáním v matracích vytváříme žijí roztoči, bakterie a další nepříjemní nájemníci. Když k tomuto připočítáme ještě všudypřítomný prach tak nezbývá nic jiného než doporučit VYČIŠTĚNÍ.
Kdybychom mikroskopem zvětšili celou výše uvedenou kolonii tak by nám to připadalo, že spíme na hodně veřejném místě nebo na skládce. Čistě povlečená postel neřeší situaci s nevypranou matrací pouze nám navozuje falešný pocit čistoty. Stejně jako kdybychom si oblékly čisté oblečení, ale opomněli se umýt.

 

SAMOSTATNOU KAPITOLOU JSOU MATRACE NAŠICH DĚTÍ
Jestlipak poznáte o kom mluvíme …
pojídání bonbónků, čokolád, tyčinek, brambůrků nějaká ta žvejka, Coca Cola nebo jiná limča, oříšky, žužu nebo Tureckej med, zmrzlina no a u těch menších občas nějaká noční „ nehoda „.  Ovšem u všech stejným dílem – po příchodu ze školky, školy nebo z hrátek na hřišti a bůhví kde ještě všichni si lehnou do postele aniž by se převlékli.
ANO … mluvíme o našich dětech
Asi nebude potřeba opět vyjmenovávat co všechno asi žije v postýlkách s našimi dětmi. Všichni chceme, aby naše děti žili v čistém a nezávadném prostředí, bez roztočů, bakterií, plísní a ostatních alergenů. Všeho je venku a tam kde se děti pohybují dostatek.
A vzhledem k výše uvedenému a k našim osobním bohatým zkušenostem  DOPORUČUJEME VYČISTIT NAŠIM DĚTEM POSTÝLKY. Uchráníme je tak mnohým nemocem a často záhadným příznakům.

JE HEZKÉ KDYŽ POVLEČENÍ KRÁSNĚ VONÍ,  ALE DALEKO HEZČÍ JE VĚDĚT, ŽE MY I NAŠE DĚTI SPÍME OPRAVDU V ČISTÉM A VOŇAVÉM.

Čištění koberců Praha   |  Čištění koberců v domácnosti  |  Čištění pro Alergiky  |  Čištění sedacích souprav a nábytku  |  Hotely, kanceláře a restaurace  |  Kontakt