čištění koberců praha, koberce v domácnostechČIŠTĚNÍ KOBERCŮ V DOMÁCNOSTECH

V domácnostech je extrakční čištění nejvhodnější, nejšetrnější, ale hlavně nejúčinnější metodou čištění koberců, sedaček, křesel, židlí a matrací. Touto metodou jsme schopni odstranit veškerou zažranou a zaschlou špínu ze všech čalouněných povrchů. Tato metoda extrakčního čištění koberců a dalšího je nejšetrnější co do mechanického působení na čištěnou plochu. Na přání zákazníka používáme velmi účinné antialergické a protialergické čistící prostředky, které z čištěné plochy 100% odstraní veškeré PLÍSNĚ, ROZTOČE, PARAZITY A BAKTERIE. Takže pokud jste Alergici, nebo máte doma Alergika řekněte nám to a mi Vám domov vyčistíme.
 Tam kde bydlíme by jsme měli bydlet v čistotě bez prachu, roztočů a jiných alergenů. V domácnosti doporučujeme čištění koberců nejméně 2x do roka.
Čištění koberců Praha

 

PROVÁDÍME KOMPLETNÍ ČIŠTĚNÍ VŠECH DRUHŮ KOBERCŮ

čištění koberců praha v domácnostechPRACOVNÍ POSTUP

  • Po příjezdu nejprve naneseme na silně znečištěná místa roztok pro uvolnění silných, zažraných a zaschlých nečistot a necháme působit.  Tento roztok je bez jakýchkoli bělících prostředků a činidel, takže nedochází k žádnému nežádoucímu poškození ani zesvětlení čištěného místa. Ph roztoku pro uvolnění nečistot, ale i samotného čištění je 8,5.
  • Poté zahájíme vlastní extrakční čištění profesionálním strojem KÄRCHER Puzzi 200. Tento čistící stroj pod vysokým tlakem vhání do čištěné plochy čistící prostředek s předehřátou vodou na cca 45 – 55°C, která je následně odsávána i s veškerými nečistotami zpět do zásobníku stroje.
  • Na závěr vyřadíme přisávání vody s čistícím prostředkem a celou vyčištěnou plochu zbavíme pouze vysokým podtlakem veškerých i sebemenších zbytků vody, aby došlo k co největšímu vysušení čištěné plochy. Předpokládaná doba úplného vyschnutí se pohybuje kolem 2 - 3 hod. v závislosti na podmínkách daného prostoru.

Čištění koberců Praha   |  Čištění koberců v domácnosti  |  Čištění pro Alergiky  |  Čištění sedacích souprav a nábytku  |  Hotely, kanceláře a restaurace  |  Kontakt